NEU Mobile tercih döneminde ilgi arttı

22.07.2017 16:36:06 tarihinde eklendi, 478 kez okundu
Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan ve her geçen gün yenilenen ‘NEU Mobil’ uygulaması yeni eğitim öğretim döneminde tercih yapacak öğrencilerin ihtiyaç duyacakları bilgilere ulaşmada çeşitli kolaylıklar sağlayacak.

NEU Mobil ile tercih yapacak öğrenciler, Üniversite hakkında daha detaylı bilgi edinebilecekler. Akademik takvim, Akademik ve İdari Birimler, Etkinlik ve Duyurular gibi başlıklar sayesinde öğrenciler cep telefonlarından hızlı bir şekilde merak ettikleri şeylerle ilgili hizmet alabilecekler. Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından yazılan NEU Mobil android uygulaması ile kullanıcılar akademik takvim, öğrenci bilgi sistemi, etkinlik, haber, duyuru, yemek listesi, eposta, yerleşke haritası, rehber gibi pek çok uygulamaya cep telefonlarından kolaylıkla erişebiliyorlar. Uygulama ile artık öğrenciler merak ettikleri verilere çok daha kolay bir yolla ulaşabiliyorlar.

NEU Mobil Uygulamasına eklenen Öğrenci Bilgi Sistemi (ÖBS) entegrasyonu ile öğrenciler ÖBS’deki Notlarım, Sınavlarım, Transkript, Transkript Senaryosu, Ders Programı gibi hizmetlere özgün, basit ve anlaşılır bir arayüz ile erişebiliyorlar. Türkiye’deki sayılı üniversitede mobil uygulamasının örnekleri varken, NEU Mobil oldukça ilgi görüyor ve yayınlandığı günden beri binlerce öğrenci tarafından kullanılıyor.

NEU Mobil ile tercih yapacak öğrenciler, Üniversite hakkında daha detaylı bilgi edinebilecekler. Akademik takvim, Akademik ve İdari Birimler, Etkinlik ve Duyurular gibi başlıklar sayesinde öğrenciler cep telefonlarından hızlı bir şekilde bu başlıklarla ilgili hizmet alabilecekler.

NEU Mobil Uygulamasına; https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.edu.konya.neumobil adresinden erişilebiliniyor.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS