Selçuk Tıp’ta Obezite Cerrahisi, diyetisyen desteği başladı

21.07.2017 16:51:35 tarihinde eklendi, 631 kez okundu
Selçuk Üniversitesi (SÜ) Tıp Fakültesi Hastanesinde Genel Cerrahi Polikliniği bünyesinde Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanlığı hizmeti verilmeye başlandı.

Hizmetin başladığını duyuran Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hüseyin Yılmaz, “Günümüzde global bir sorun haline gelen ve neredeyse toplumları teslim alan obezite artık bir sorun haline gelmiş ve dahili tedavilerin çözümsüz kaldığı noktalarda en son yenilikleriyle cerrahi teknikler hastalar için umut kaynağı olmaya başladı. Dünyada sadece deneyimli merkezlerde uygulanan obezite ve şeker hastalığının cerrahi tedavisi neredeyse 10 yılı aşkın süredir Selçuk Üniversitesi Rektörü ve aynı zamanda Genel Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şahin’in önderliğinde ve deneyimli öğretim üyeleri eşliğinde başarıyla uygulanıyor.

Türkiye’de bu başarılı operasyonları uygulayan üç büyük üniversiteden biri olan Selçuk Üniversitesi tıp ve cerrahideki bütün yenilikleri saygıdeğer Cumhurbaşkanımız ve rektörümüz sayesinde en son model ekipmanlar ve işinde son derece başarılı hocaları ile yakından takip edilmekte ve halkımıza güncel tetkik ve tedavi teknikleri başarı ile sunuluyor. Bunlara ek olarak Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde obez hastaların takip ve tedavisi konusunda işinde son derece başarılı ve uzman Diyetisyen Pelin Onar’ı aramıza katmaktan duyduğumuz haklı gururu siz saygıdeğer halkımızla paylaşmaktan onur duyarız” diye konuştu.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS