Akınsoft 22 yaşında, Robotik teknolojiler

14.04.2017 16:51:39 tarihinde eklendi, 519 kez okundu
12 Nisan 1995’te kurulan ve bugün 22.yılını gururla kutlayan Akınsoft, 22 yıllık birikimi ve coğrafyasını aşmanın verdiği mutlulukla, hedeflerinden ve ilkelerinden taviz vermeden, ilk günkü heyecanı ile başarılarına başarı katarak yoluna devam ediyor.

Robotik teknolojiler alanında, geçtiğimiz yıl içinde Türkiye’nin ve dünyanın ilk İnsansı Robot Fabrikasının temelini atmasının ardından, seri üretime geçme hedefini gerçekleştirmek için sayılı günleri kalan Akınsoft, bu yıl 22. yaş gününü Akınsoft Konya ve İstanbul Plaza çalışanlarıyla kutladı. Gerçekleştirilen kutlamada aynı zamanda çalışanların performansları da ödüllendirildi.

Akınsoft Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür Akın, Akınsoft Konya Plaza’da yaptığı konuşmada, vizyonel bir şirket olarak Akınsoft’ta çalışanlarıyla birlikte gelişmekten ve yükselmekten mutluluk duyduğunu ve başarının sırrının planlı olmaktan geçtiğini belirterek çalışanlarına kendi başarısı hakkında bilgiler verdi. Birlikte olmanın ve aynı zamanda işinde uzmanlaşmanın kariyer konusunda ne kadar önemli olduğuna da değinen Akın, Akınsoft çalışanlarının yeni kariyer hedefleri için 4 Aralık Dünya Bilişimciler Günü’nü işaret etti.

Organizasyonda birçok Akınsoft çalışanı kariyerlerinde yükselme heyecanı yaşadı. Akınsoft, 22 yıldır olduğu gibi bundan sonra da ülkemizde ve dünyada sektöründe ilklere imza atmaya devam edecektir.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS