Kulu Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 9. yaşını kutladı

12.11.2017 14:08:27 tarihinde eklendi, 498 kez okundu
Konya’nın Kulu ilçesinde, 2009 yılında kurularak faaliyete başlayan Kulu Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 9.Kuruluş Yıldönümünü kutladı.

Dernek binasında üyelerin ve davetlilerin katılımıyla kutlanan 9. Kuruluş Yıldönümü programında konuşan Dernek Başkanı Dr. Murat Tütüncü, "Derneğimiz Kulu’ya Kulululara, Kulu’nun eğitim ve kültürüne sahip çıkmak amacıyla 2009 yılında kuruldu. Derneğimiz geride kalan 8 yıl içerisinde amaçladığı hedeflerine fazlasıyla ulaşmıştır. Geride kalan 8 yıl içerisinde bin 250 öğrencimize yaklaşık bir milyon 500 bin TL burs imkanı sağlayarak eğitim kalitesinin artırılmasına yönelik yaptığı çalışmaları, yardım paketleri dağıtılmasını, kültürel geziler yapmasını, ihtiyaç sahibi insanlarımıza ve öğrencilerimize destek olunmasını, ilçemizde eksikliği hissedilen birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma ruhunun artmasını sağladık” ifadelerini kullandı.

Tütüncü, ”Derneğimizin ilçemiz için büyük bir kazanç olduğuna inanarak yılmadan, herkesi kucaklayarak, sorumluluğumuzun farkında olarak çalışmalarımıza aynen devam edeceğiz. Derneğimizin 9. yaşına kadar gelmesinde emeği geçen herkese eski ve yeni üyelerimize yurt dışı ve içinde bizlere destek olan tüm üyelerimize, halkımıza, Avrupalı Kululular Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı başta olmak üzere desteklerini esirgemeyen vakıf ve derneklere teşekkür ve şükranlarımızı sunarız” dedi.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS