AÜ, Konya’da dolmuşlara sınavsız ikinci üniversite tanıtım afişleri astı

19.08.2017 17:47:49 tarihinde eklendi, 486 kez okundu
Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Konya Meram Bürosu, tanıtım faaliyetleri kapsamında "sınavsız ikinci üniversite" bilgilendirme afişlerini 530 dolmuşa astı.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Konya Meram Büro Yöneticisi A. Deniz Taşpınar, Konya Minibüsçüler Ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Muharrem Karabacak’ı ziyaret etti. Daha önce bir üniversiteden mezun olmuş veya hala eğitimi devam eden öğrenciler için ikinci üniversiteyi okuma fırsatı sunan Anadolu Üniversitesi temsilcileri, tanıtım faaliyetleri kapsamında dolmuş duraklarına giderek dolmuşlara bilgilendirme afişi astı.

Konuyla ilgili bilgi veren AÜ Konya Meram Büro Yöneticisi A. Deniz Taşpınar, Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Odası Başkanımız Muharrem Karabacak beye teşekkür ediyoruz, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi sınavsız ikinci üniversite eğitime katkılarından dolayı. Şimdi burada bütün hat dolmuşlarımıza Anadolu Üniversitesi ikinci üniversite tanıtım afişlerini taktık. Başkanımıza tekrar çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Muharrem Karabacak ise, "Anadolu Üniversitemizin hayallerin bir diplomaya sığmıyorsa ikinci üniversite üstelik giriş sınavsız kampanyasını eğitim öğretimin bir paydaşı olan Konya Minibüsçüler Ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası olarak kayıtsız kalamazdık. Şu an Konya’da görev yapan ve minibüsçü servisçi esnafımızın içerisine çalışan personellerimizin bir çoğu üniversite mezunu. Kaldı ki ikinci üniversiteyi okumaya yönelik bu projeyi hem duyurma ile birlikte kendilerinin de dahil olacağını düşünerek çok teşekkür ediyoruz. Biz 530 tane hatlı minibüsümüzün içerisine bu broşürleri bu afişleri devam ettireceğiz" ifadelerini kaydetti.

Konuşmaların ardından Anadolu Üniversitesinin bastırdığı "Hayallerin Bir Diplomaya Sığmıyorsa İkinci Üniversite Üstelik Giriş Sınavsız" başlıklı broşürleri Konya’da bulunan 530 hatlı minibüse asıldı.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS